Odak bakım evi, her daim özenli her zaman güvenli...

  • Yakacık / Kartal / İSTANBUL
  • 08:00 - 21:30
  • E-Posta

    info@odakbakimevi.com

  • 08:00 - 21:30
    Haftanın Her Günü
image title

Odak Bakım Evi

HAKKIMIZDA

Odak Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi 2016 yılının sonunda İstanbul Kartal’da ciddi bir revizyonun ardından sektöre enerjik bir giriş yapmıştır. Mevcutta 47 yatak kapasitesi ve 20 kişilik uzman kadrosu ile ülkemizin alanında faaliyet gösteren saygın kuruluşlarından biridir Odak Huzurevleri.
T.C Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı nezdinde, özel izin ile çalışan ve yaşlı bakımının her seviyesinde ihtiyaç duyulan farklı gereksinimleri karşılayabilecek uzmanlıkta bir sağlık ekibi ile hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

10 yılı aşkın zamandır, kurum içi arkadaşlık ilişkilerinin ön planda olduğu, konuklarımızı evlerinin konforunda güven içinde hissettirebilmek çabasıyla düzenlenmiş tesisimizde Doktor ve Hemşire destekli bakım ve gözetim hizmetini tüm huzurevi & bakımevi yaşlılarımıza saygı ve sevgi ile sunabilmektir.

FELSEFEMİZ

Kadromuzdaki tüm görevli ekip arkadaşlarımızın sürekli eğitimler ile kendilerini geliştirebilmelerini, bilgilerini güncel tutabilmelerini ve bu sayede huzurevi ve bakımevinde hizmet alan tüm konuklarımıza ihtiyaç duydukları alanlarda gerekli bakım ve destek hizmetlerini duygusal-sosyal-ruhani boyutlarını da göz önünde bulundurarak eksiksiz sunabilmelerini ön görmektedir.

ODAK NOKTAMIZ

Tüm konuklarımızın zihinsel ve fiziksel aktivitelerini kendi yeterlilikleri nispetinde sürdürebilmelerine yardımcı olmak, mümkün olduğunca bahçemizde vakit geçirebilecekleri güvenli alanlar ve anlar organize etmek, alıştıkları damak lezzetini tüm yemeklerimizde konuklarımıza sunabilmek, gerektiğinde kuaför hizmetine varıncaya dek tüm detay hizmetleri servis edebilmek ve nihayetinde tüm bu çabalar neticesinde yaşlılarımız ve ailelerinden duymaya alıştığımız olumlu geri bildirimleri arttırarak emek veren tüm çalışanlarımızı mutlu bir çalışma ortamı ile ödüllendirmektir. Aradığınız soruların cevaplarını web sayfamızda bulamadıysanız lütfen bizi aramaktan ve ziyaret etmekten çekinmeyin.